Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» HAC DUASI
Salı Tem. 13, 2010 4:13 pm tarafından K.Kübra Başkülekçi

» Tom Sawyer Kitap Özeti
Perş. Ara. 31, 2009 3:11 pm tarafından K.Kübra Başkülekçi

» SİTEMİZİN YENİ HALINI NASIL BULDUNUZ ?
Perş. Ara. 31, 2009 3:08 pm tarafından K.Kübra Başkülekçi

» Eylül 2009 Minik Dualar Konserleri
Perş. Ara. 31, 2009 3:07 pm tarafından K.Kübra Başkülekçi

» SÜLEYMAN ERKİŞİ - Sevdim Seni Mabuduma
Cuma Ara. 25, 2009 9:17 pm tarafından Admin

» ERTUĞRUL ERKİŞİ - Ah Efendim
Cuma Ara. 25, 2009 8:54 pm tarafından Admin

» SAMİ YUSUF - Hasbi Rabbi
Çarş. Ara. 23, 2009 10:36 pm tarafından Admin

» Yarım cümle tamamlama
Çarş. Ara. 23, 2009 1:29 pm tarafından ÖmErKoLiq

» ABDULLAH ÖNÜL - Senin Aşkın
Ptsi Ara. 21, 2009 12:34 am tarafından Admin

Istatistikler
Toplam 194 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: kadir_003

Kullanıcılarımız toplam 5895 mesaj attılar bunda 375 konu
En iyi yollayıcılar
mehmetcan (1124)

K.Kübra Başkülekçi (914)

Admin (534)

SEVGO (531)

usagi (524)

mehtap1996 (474)

reyhan........ (466)

gocuk_37 (413)

Esra (253)

ßÜşRa (208)

HZ.MUHAMMED (S.A.V)

DUYURU PANOMUZ

MİNİK DUALAR SİTESİ DUYURU PANOMUZ

Minikdualar Yetkinforum

Sizleri aramızda görmekten dolayı tüm site yöneticilerimiz olarak mutluluk duyuyoruz. Ümit dolu yarınlara; birlikte, dostlukla koşmak ümidindeyiz. Her tür paylaşımlarınız için teşekkür ediyoruz.Allah'a emanet olunuz...

Minikdualar yetkinforum,İnsanların bilgi paylaşımını en sıcak ve en samimi ortamda gerçekleştirmesini temel alan bir internet platformudur.Paylaşımın değerini iyi bilen ve bilginin paylaşıldıkça çoğalacağının farkında olan insanlardan oluşan bu sıcak aile ortamında, sadece bilgiyi değil aynı zamanda arkadaşlık,gerçek dostluklar ve eğlenceyi de bulmanız mümkün. gün geçtikçe daha da genişleyen bu sıcak aile ortamında kolayca arkadaşlıklar kurabilir, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilir ve eğlenebilirsiniz.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz...

MİNİK DUALAR GRUBU FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ!

----------

Paylaşım Ve Dostluğun En Güzel Adresi...

http://www.minikdualar.yetkinforum.net

Anket

Minik dualar grubunun en çok hangi klibini beğeniyorsunuz ?

14% 14% [ 11 ]
7% 7% [ 6 ]
5% 5% [ 4 ]
6% 6% [ 5 ]
7% 7% [ 6 ]
15% 15% [ 12 ]
15% 15% [ 12 ]
6% 6% [ 5 ]
19% 19% [ 15 ]
6% 6% [ 5 ]

Toplam Oylar : 81

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 18 kişi Ptsi Eyl. 11, 2017 12:44 am tarihinde online oldu.
SİTE RADYO
SAAT
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi digg  Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Sosyal bookmarking sitesinde MİNİK DUALAR GRUBU adresi saklayın ve paylaşın

MDG SOLİSTLERİMİZ

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

SİTE SAYAC

çevrimiçi üye :

En Sevdiğimin Sevdiği !!!

En Sevdiğimin Sevdiği !!!

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ocak 18, 2009 5:49 pm

Ben beni bileli ben sana hasret
Bas beni bağrına bitsin bu vuslat
Gel hele yaramı sar hele
Gel hele gel hele ne olur gel hele

Bu şekilde içten çağırabilmen için ne yaptın ki, senin her anın onun özlemiyle mi geçti? Bir kez olsun selamlarını doya doya salâvat çekerek gönderdin mi ki…

Bir kez olsun gün boyunca onun hasretiyle tutuştun mu ki…

Bunları hatırlamış olmanın pişmanlığıyla boğazında düğümler oluştu. Oluştu oluşmasına da sen yine her zaman söz verdiğin gibi bozacaksın sözünü. Ve yine zihnini boş meşguliyetler saracak. Ve sen yine hüzünlenip kendini sorgulayacaksın. Ben böyle olmamalıydım diye.

Fakat bu sefer farklı sen şimdiden böyle olmamalıyım diyorsun. Çünkü en sevgilinin yolunda ilerlemek istiyorsun. Bu ne demek? Sevmek demek. Sevmek ne? Sevmek demek sevginin bedelini seve seve ödemek demek. Sevginin yolları virajlı, sevginin yolları zorlu ve kenarları dikenlerle örülü. Dikenleri ağ örgüyle ören iblis hiç ister mi en sevgiliye ulaşmanı? En sevdiğine varmanın yollarındaki dikenler acıtsa da yüreğini vazgeçmemen ısrarla ona varman için yürüdükçe yürümen gerek, koştukça koşman gerek. Sen böyle içten sevdiğine yürüyeceksin, koşacaksın da o sıcacık tebessümüyle seni karşılamaz mı? Boşuna kalp kalbe karşıdır denilmemişti.

Seni seviyorum ya habibALLAH,seni seviyorum sevdiğim dediğin zaman günlük işlerini bile yaptığında zihninde,gönlünde onun adı,onun hasreti durur. Ve sevdiğime biraz daha nasıl yaklaşabilirim diye düşünedurursun. Ve onun ahlakını hayatına geçirerek ona yaklaşabileceğini hissedersin. Çünkü sevenin sevdiğine benzemek istediğini bilirsin. Sen onun o güzel ahlakını hayatına geçirmeye çalışırsın çünkü onu ulaşılmaz olarak görmezsin. Bilirsin ki o ALLAH’ın kulu ve resulüydü... Bu güzellikleri düşündükçe mutlulukla şu dizeleri şakımaya başlarsın bir bülbül nidasıyla “ey benim ebrulim,rengindeki aşkım,ey benim sultanım. Teninin kokusu ey benim baharım.rüyalarda görüp ey benim sultanım.

Ve

Hani özlem kokusu her tarafa yayılır ya. Buram buram içime çekerim belki vuslatın kokusunu da algılarım yaşlı gözlerimle. Yağmurdan sonra çıkan güneşin parlaklığı ve berraklığı gibi seviyorum seni. ki kimi zaman tozdan da bulanmış olsa bu yüreğim yağmur gibi yağan gözyaşlarımla ve gönlüme ferahlığı veren en güzel mahbubun yardımıyla berraklaşır. Ve ilk günkü gibi hasret çeker bu yüreğim canımın canı…

.....Sevmek demek sevginin bedelini seve seve ödemek demek….

Admin
Admin
Admin

Erkek
Müzik Türü :
ruh hali :

Sevdiği Solist : Tuttuğu takım :

Kullanıcı profilini gör http://minikdualar.yetkinforum.net

Geri: En Sevdiğimin Sevdiği !!!

Mesaj tarafından reyhan........ Bir Paz Mart 01, 2009 9:32 pm

Allah cc razı olsun.Öncelikle Allah cc rasulünü seviyosak onun gibi olmalıyız...Sevgili peygamber efendimizin hayatını okurken ağlıyorum sırıl sıklam ama bence değmiyor hani onun zamanlarında tüm müslümanlar derdiya ANAM BABAM SANA FEDA OLSUN YA RESULLULLAH diye bende buun isterimki tüm dünyaya söyliyeyim..İnş. mucizze olurda olur inş.ki inş. cennette oda en güzel yer bence orası.Bakın ben size Dursun Amcam(Ali Erzincanlı) şiirlerini tavsiye ediyorum Amcam hem kendi içtenliğiyle söylüyor göz yaşlarını tutamazsınız söyliyeyim içiniz ağlar böyle bnm gibi dikkat bn çok ağlıyorum bnm gibi olmayın....Neyse ben mektubu koymak istedim ...

Rahman ve Rahim Olan Allah c.c Adıyla;
Sevgili Sultanım;
Sen yalnız değilsin.....Bu ümmet aşkınla yanıyor....Sana meftun ...Bana baksana Ya MUHAMMED-ÜL EMİN geliyoruz arkandan Layik olamadık sana ya MUSTAFAMIZ ya SEVGİLİMİZ .....Kalbim aşkınla yanıyor asıl aşk buna derim ya MUHAMMED-ÜL EMİN sana layik olamadık.....Sana meftunuz ya MUHAMMED-ÜL EMİN bilmeyenlerin vay haline aşkı tatmamışlar....Kalbim yerinden fırlıyor tükendim göremiyorum seni ...sabrediyorum sabretmek hoşuna gidiyordu değilmi........Selam Sana Ey En Güzel Peygamber..!!!! Selam olsun .....Bugün her günden farklı bugün SENİN ÜMMETİNİN BAYRAMI YA Rasullallah hani demiştin ya hediyeleşin en güzeli budur demiştin ya onu yapmaya gidiyoruz ya rasullallah ufkum aşkına yetiyor YA RESULLALLAH hani düşünmüştün ya ÜMMETİNİ ümmetin aşkından ne yapacagını bilemiyor.....Sıra bende demiştim RÜYAMA gel demiştim..!!!Sabret demiştin ya işte SABRETTİM sahabelerinlemi geldin Ya Rasullah bana onlarımı gösterdin sağda duran H.Z OSMAN mıydı Sol köşendeki H.Z EBUBEKİRMİYDİ arkanda H.z Ömer mi vardı onun yanındada H.Z ALİ vardı ya rasullah Fatma ablam tebessümle karşılamıştı ......Bir hayale daha geldim YA RESULLAH cennette geldim YA RESULLAH beni köşküne misafir olarak agırlarmıydın YA RESULALLAH kabul edermiydin..!!Tebessüm yüzünü gösteririmiydin YA MUHAMMED-ÜL EMİN....
Allah cc adıyla Selam ve Dua İle inş.
reyhan........
MDG SİTE LADY
MDG SİTE LADY

Kadın
ruh hali :

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından K.Kübra Başkülekçi Bir Salı Mart 03, 2009 4:49 pm

saaol reyhann paylasım ıcınn
K.Kübra Başkülekçi
MDG SİTE LADY
MDG SİTE LADY

Kadın
Müzik Türü :
ruh hali :

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından reyhan........ Bir Salı Mart 03, 2009 9:00 pm

Estagfirullah Kevserim içinde efendimizin aşkı geziyorsa zevk değil aşkla yapıyorum:)
reyhan........
MDG SİTE LADY
MDG SİTE LADY

Kadın
ruh hali :

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından K.Kübra Başkülekçi Bir Cuma Mart 27, 2009 6:02 pm

evet
Efendım senı cok sevıyoruzz
K.Kübra Başkülekçi